O firmie

Firma KANRES specjalizuje się w produkcji renomowanych urządzeń i osprzętu do serwisowania sieci kanalizacyjnych.

Naszą specjalnością są kamery do inspekcji kanalizacji. Oferujemy kompleksowe usługi i produkty do monitoringu, czyszczenia i napraw bezwykopowych kanalizacji. Jako jedni z nielicznych producentów na świecie posiadamy w ofercie urządzenia do wysokociśnieniowego czyszczenia (hydropiaskowania) i renowacji studni.

Chętnie podejmujemy się nietypowych wyzwań i opracowujemy urządzenia pod konkretne wytyczne klienta. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dostarczać rozwiązań zaspokajających indywidualne potrzeby naszych klientów. Najwyższą jakość i niezawodność naszych produktów, bezpieczeństwo BHP oraz dbanie o środowisko potwierdzają liczne zamówienia z całej Europy.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem zestawu do inspekcji kanalizacji jesteśmy zdecydowanym liderem w stosunku cena do jakości.

Jakość naszych produktów potwierdzają uzyskane certyfikaty oraz ponad 120 użytkowników na terenie polski i Europy. Umów sie na bezpłatną prezentację abyśmy mogli Ci przedstawić zalety naszego sprzętu i rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości, również te nieprawdziwie rozpowiadane przez konkurencyjne polskie i zagraniczne firmy. Polski produkt, polski serwis, polskie ceny oraz potwierdzona przez zagraniczne instytucje jakość.

Do góry